Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży (branża ubezpieczeniowa i finansowa)

Warszawa, mazowieckie
Dodano 02 Sty. 2017
ID 19035
Miejsce pracy: zdalnie

Oferujemy pracę przez platformę internetową biuro.awanser.pl, polegającej na sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych.

Opis stanowiska:

- budowanie własnego portfela Klientów - aktywne pozyskanie Klientów indywidualnych i instytucjonalnych zainteresowanych zakupem produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych;
- dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowanie długoterminowej relacji z Klientami opartej na zaufaniu;
- profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń majątkowych (głównie komunikacyjnych) i na życie;
- profesjonalne doradztwo w zakresie finansów indywidualnych;
przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Wymagania:

- znajomość internetowych narzędzi komunikacji;
- umiejętność nawiązywania kontaktów;
- orientacja na realizację celów biznesowych
- predyspozycje do rozwoju zawodowego;
- minimum wykształcenie średnie.

Atutem będzie:

- doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych;
- znajomość technik sprzedaży i argumentowania;
- dobra samoorganizacja - umiejętne zarządzanie własnym czasem;
- motywacja do pracy samodzielnej.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w systemie elastycznych godzin pracy zdalnej;
- bardzo korzystny system premiowy - wynagrodzenie współmierne do osiąganych własnych planów sprzedażowych;
- możliwość rozwoju osobistego;
- możliwość awansu zawodowego;
- szkolenia.

Praca ma charakter zadaniowy i będzie wykonywana zdalnie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na e-mail:

[email protected]

z dopiskiem A1/01/16 w tytule wiadomości.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 02.101.926 z późniejszymi zmianami).
Wyświetleń: 16

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Firma
na malito od Sty. 2016
Maksymalny rozmiar: 2 MB
Dopuszczalny format: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc
Zgadzam się