Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie jest nieaktualne.

Opieka oraz pomoc domowa dla pana Teodora

Zambrów, Podlaskie
Dodano 25 Paź. 2016
ID 22070
5 000
Typ pracy Pełny etat
Typ umowy Umowa zlecenie
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Franzburg
Senior jest słaby, porusza się tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego. Podopieczny niechętnie wstaje z łóżka. Pan Teodor jest w dobrej kondycji psychicznej, potrzebuje towarzystwa oraz pomoc w codziennych czynnościach.

Obowiązki:
Przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu
Czuwanie w nocy
Pomoc w czynnościach toaletowych oraz przy kąpieli
Prowadzanie gospodarstwa domowego, w tym sprzątanie pranie oraz prasowanie

Wymagania:
Od Kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy) oraz braku nałogów.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7351 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7351, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl
Wyświetleń: 4
Konto prywatne
Od Lip. 2016
Zgadzam się