Twoja drukarka nie chce pracować? Potrzebujesz dokonać jej szybkiej i niedrogiej naprawy? Jeśli tak, zapraszamy do firmy Optima. Specjalizujemy się w naprawie drukarek, komputerów, kserokopiarek i innego sprzętu biurowego. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, a na wykonane przez nas naprawy udzielamy gwarancji.
Podejmujemy się naprawy praktycznie każdej usterki, jednak przed rozpoczęciem naprawy dokonujemy jej wyceny, byś zdawał sobie sprawę z kosztów. Jesteśmy rzetelni i uczciwi, dlatego też w przypadku nieopłacalności naprawy drukarki poinformujemy Cię o tym fakcie i zaproponujemy inne rozwiązanie.
Wśród najczęściej naprawianych przez nas drukarek znaleźć można urządzenia marek: HP, Oki, Brother, Samsung, Canon, Epson, Toshiba, Lexmark. DELL. Jeśli jednak posiadasz sprzęt innej marki śmiało możesz się z nim do nas zgłosić - postaramy się pomóc również Tobie.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do naszej siedziby w Częstochowie przy ul. Faradaya 53 w dni robocze w godzinach 8-18 oraz w soboty w godzinach 9-13. Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie dzwoniąc pod jeden z numerów: 502 081 698, 502 788 024 lub (34) 3617 634. Wszelkich informacji udzielamy również drogą mailową ([email protected]) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej

www.optima-md.com