Stan
Nowe
Domowa pompa wodna jest zalecana do nawadniania zalewowego. Dzięki długiemu okresowi eksploatacji oraz łatwemu utrzymaniu, pompa wodna PP50 nadaje się do szerokiego wachlarza prac w rolnictwie lub budownictwie.
Silnik pompy jest chroniony kiedy skończy się olej lub kiedy poziom oleju jest nieodpowiedni poprzez urządzenie ostrzegawcze zamontowane w filtrze silnika, które przerywa zapłon iskrowy.
Moc silnika wynosi 5,5 Km. Została tak dobrana z uwagi na pojemność baku oraz, aby zużycie paliwa było minimalne, przy maksymalnej wydajności. Taka konfiguracja chroni i nie przeciąża silnika poprzez ekspolatację. Dobra ochrona silnika oznacza maksymalny czas pracy oraz obniżenie kosztów utrzymania.

Obudowa zbiornika ciśnieniowego wykonana jest z duraluminium, odpornego na uderzenia różnych kamyków z wciąganej wody. Turbina wykonana jest z żeliwa sferoidalnego odpornego na zużycie przy kontakcie z wodą. Zbiornik pompy jest samozasysający, a szybkie zasysanie pompy jest zapewnione przez ceramiczną szpachlę umieszczoną w szybie przepływowym turbiny.
Obudowa pompy jest chroniona przed wibracjami poprzez gumowe osłony, aby zapewnić komfort dla użytkownika.

DANE TECHNICZNE:
Silnik 4-suwowy, jeden cylinder, chłodzony powietrzem
Moc maksymalna: 5.5 HP
Pojemność zbiornika paliwa 3 l
Rozruch ręczne
Medium czysta woda
Średnica króćców przyłączeniowych
ssawny 2 cale = 50 mm
tłoczny 2 cale = 50 mm
Wydajność: 600 l/min
Ciśnienie 2.7 bar
Wysokość podnoszenia: ok. 30 m
Podawanie w poziomie ok. 200 m
Wysokość ssania: ok. 5 m
Waga: ok. 25 kg