Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa zlecenie
W chwili obecnej poszukujemy Pań chętnych do podjęcia pracy w okolicach Pforzheim. Wsparcia oraz towarzystwa potrzebuje pani Sabine. Seniorka jest osobą mobilną, czasami korzysta z chodzika. Podopieczna ma problemy z nadciśnieniem. Pani Sabine przesypia całe noce oraz jest w dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:
Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w pielęgnacji ciała (w tym również zmiana pielucho – majtek) oraz w kąpieli. Opiekunka również będzie spędzała wolny czas z podopieczną (wspólne spacery, rozmowy, oglądanie TV)
Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za gotowanie, pranie, robienie zakupów oraz utrzymanie porządku w domu.

Wymagania:
Doświadczenie (warunek konieczny)
Minimum komunikatywna znajomość języka (warunek konieczny)
Tolerowanie zwierząt domowych
Brak nałogów
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
Gwarantujemy legalną pracę w polskiej firmie, wyżywienie i zakwaterowanie w miejscy pracy, podróż do i z Niemiec, pomoc ze strony naszego zespołu, indywidualny dobór ofert, atrakcyjne zarobki i dodatkowe premie na święta.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7346 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7346, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210