Miejsce zlecenie: Monachium
Pani ma 85 lat i choruje na demencję. Podopieczna jest mobilna, samodzielnie porusza się. Pani Berta ma dobry apetyt, sama je i wykonuje większość codziennych czynności. Seniorka nie również problemów ze snem.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie oraz prasowanie. Dodatkowo czuwanie nad terminami wizyt lekarskich oraz uczestnictwo w nich. Podopieczna potrzebuje również pomocy w ubieraniu się i codziennej toalecie. Organizowanie i spędzanie wspólnie wolnego czasu z podopieczną.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- prawo jazdy kat. B.
Zapewniamy:
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
- składki do ZUS od przeciętnej krajowej
- możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu u podopiecznego
- indywidualny dobór ofert
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 293 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 293, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl