Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa zlecenie
Miejsce wyjazdu: Dortmund
Podopieczny jest osobą mobilną, większość czynności wykonuje samodzielnie, trzeba go tylko dopilnować. Senior choruje na demencję.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu
Niewielka pomoc przy pielęgnacji ciała i myciu
Wizyty u lekarza
Wspólne spacery, spędzanie razem czasu
Prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, pranie, porządki, robienie zakupów

Wymagania:
Doświadczenie
Gotowość podjęcia pracy 2- 3 miesiące
Znajomość języka niemieckiego (minimum komunikatywnie)
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
Gwarantowaną premię świąteczną,
Sprawdzone i pewne miejsca pracy,
Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
Organizację podróży,
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7176 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7176, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210