Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa zlecenie
Zgłoś się do nas, jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Miejsce delegacji: okolice Dusseldorf
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej Pani Gertrudy 79 lat (160 cm wzrostu i 75 kg). Choruje na nadciśnienie i demencję. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
- ubieranie i rozbieranie
- dbanie o higienę ciała, prysznice

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- czynne prawo jazdy
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6918 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6918, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210