Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa zlecenie
Pani Hanna ma 77 lat (III stopień opieki), cierpi na demencję. Ma problemy ze wstawaniem i siadaniem, porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka sama w niewielkim domu z przylegającym ogrodem.

Obowiązki:
Gotowanie oraz zakupy;
Sprzątanie domu;
Prasowanie i pranie;
Obowiązki opiekuńcze: dbanie o higienę ciała, kąpiele, pomoc w ubieraniu i czynnościach toaletowych, pomoc w spożywaniu posiłków.

Wymagania:
doświadczenie
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6917 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6917, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210