Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa zlecenie
GoWork.pl poszukuje Pań, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 86- letniej Pani z Alzheimerem.

Miejsce wyjazdu: Brema
Pacjentka, Pani Hanna choruje na Alzheimera, demencję oraz reumatyzm. Często bywa rozkojarzona. Ma problemy z mobilnością, potrzebuje asekuracji, pomocy by wstać. W zależności od nastroju porusza się albo przy balkoniku albo jeździ na wózku inwalidzkim. Mieszka sama z niewielkim, bardzo starym łagodnym psem.

Obowiązki:
Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu. A także wstawanie do Pani w nocy, pomoc przy spożywaniu przez nią posiłków.
Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:
Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6903 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6903, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl