Typ pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa o dzieło
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Senior ma 91 lat. Pan Klaus ma problemy ze wzrokiem i słuchem, ale porusza sie przy rolatorze. Jest kontynentny, nie trzeba pomagać mu przy codziennej higienie. Nosi aparat słuchowy.

Obowiązki:
Podawanie leków,
Wspólne spędzanie z nim czasu,
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:
Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę,
Składki do ZUS na poziomie przeciętnej krajowej,
Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta,
Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl